Verliefd op het Onderwijs! In Zoetermeer
Op 14 februari 2025, Valentijnsdag, is er een speciale bijeenkomst voor mensen die mogelijk interesse hebben in een baan in het onderwijs. Onder de naam “Verliefd op het Onderwijs!” kunnen geïnteresseerden op een laagdrempelige wijze kennismaken met vertegenwoordigers uit het onderwijs en praten met zij-instromers die recent hun carrière in het onderwijs zijn gestart.
De bijeenkomst vindt plaats in het hart van Zoetermeer in The Old Pal, Oostwaarts 4 in het (stads)hart van Zoetermeer.
Geïnteresseerden krijgen de kans om vragen te stellen, ervaringen uit te wisselen en, maken, indien gewenst, een date om een daagje mee te lopen op een school in Zoetermeer.
Kom langs, ontdek de mogelijkheden en laat je inspireren! Inschrijven is niet nodig. Je bent welkom op 14 februari tussen 15.00 en 17.00 uur in The Old Pal.